Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 857 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Zdjęcia w galeriach.


Streszczenie

niedziela, 30 stycznia 2011 13:20

Odcinek 41

Andrés widzi Déborę w domu Irazábalów i pyta ją co w nim robi. Kobieta na próżno próbuje uciec. Oboje zostają zamknięci w pokoju Maxa, który – na szczęście dla Débory – zjawia się wołając ją imieniem Marfi. Andrés niczego nie rozumie i chce, żeby mu to wyjaśniła. Umawiają się na spotkanie w domu ciotki Isabel. Tam Débora opowiada mu o planie uzurpacji. Ciąża Diany jest już bliska rozwiązania. Diana wchodzi do pokoju Diega gotowa oznajmić, że jej pierworodny będzie nosił imię swojego prawdziwego ojca, co tłumaczy planem zemsty. Diego wcale nie podoba się ten pomysł i wszczyna kłótnię. Diana opuszcza pokój i spotyka Lalę, z którą także dzieli się swoim zamiarem. Lala, choć go nie rozumie, akceptuje decyzję Diany i udaje się na rozmowę z synem. Ten jest rozżalony i deklaruje, że przez takie zachowanie może znienawidzić Dianę i jej dziecko. Camila i Silvita dowiadują się od Ignacia o ciąży Diany. Camila wykorzystuje świeże informacje, aby dokuczyć Octavii. Lecz ta już o wszystkim wie, a nawet rozmawiała z Dianą i zaoferowała jej pieniądze w zamian za dotrzymanie sekretu. W tym momencie pojawia się Maximiliano i zaciekawiony pyta o jaki sekret chodzi.

Odcinek 42

Octavia przekupuje Camilę, aby nie doniosła Maximilianowi o ciąży Diany. Camila żąda comiesięcznej zapłaty za milczenie. Octavia uprzedza także Emilia, by trzymał język za zębami, bo w przeciwnym razie straci pracę, a jego siostra pensyjkę. Andrés dzwoni do Débory. Gdy telefon odbiera Maximiliano Andrés pyta go o Déborę. Max odpowiada, że to pomyłka. Niedługo potem Andrés ponownie dzwoni do Débory i domaga się szybkiej zapłaty. Débora wypomina mu ową pomyłkę. Zaczynają się kłócić. Andrésowi puszczają nerwy i grozi byłej żonie, że powie Maximilianowi prawdę. Débora błaga, żeby tego nie robił i umawia się z nim na spotkanie. Gaby zabiera Dianę na zakupy proponując, by zaopatrzyły się w ubranka dla dziecka. Przechadzając się po centrum handlowym o mały włos nie wpadają na Maximiliana i Yolandę, szukających prezentu da donii Santy. Diana wybiera się ponownie do centrum handlowego i tym razem nie ma już tyle szczęścia, co ostatnio. Spotyka Maximiliana, który zdumiony widokiem jej zaawansowanej ciąży pyta, czy dziecko, którego się spodziewa jest jego.

 

Odcinek 43

Fedora odwiedza w więzieniu Alacrana. Ten wyznaje, że po tym, jak odebrał jej córki, oddał je pod opiekę Miguelinie. Umierający Alacrán prosi Fedorę o wybaczenie i otrzymuje je. Fedora odwiedza Miguelinę. Przyznaje się kobiecie, że jest matką Diany i Gaby, ale prosi, by na razie zatrzymała tę informację dla siebie, bo chce sama, w odpowiednim momencie, powiedzieć im prawdę. Miguelina obiecuje dotrzymać słowa. Maximiliano spotyka Dianę w centrum handlowym i pyta ją, czy dziecko, którego się spodziewa jest jego, czy jej męża. Diana kłamie mówiąc, że jest Diega. Przy okazji ostrzega go, iż Fedora odbierze jego rodzinie wszystko, co zostało jej niegdyś zabrane. Maximiliano domaga się zobaczyć z Fedorą. Paco pyta go o powód wizyty. Max odpowiada, że nie chce, by Fedora nastawiała Dianę przeciwko niemu. Paco wykorzystuje okazję, aby wyznać Maximilianowi prawdę o jego rodzicach: o tym, jak Octavia odebrała Fedorze jej córki, a jej mąż zabił męża Fedory. Max odchodzi przepełniony żalem i wstydem. Po powrocie czyni wyrzuty matce i ciotce, a przy okazji wyjawia im prawdę, że Diana i Gaby są córkami Fedory.

Odcinek 44

Maximiliano mówi matce i ciotce, że Diana i Gaby są córkami Fedory. Obie są zaskoczone wiadomością. Max żąda od matki, by przyznała się, że jest złodziejką, a jego ojciec był zabójcą. Octavia to potwierdza. Max czuje ogromne rozczarowanie i czyni matce wyrzuty. Octavia ma dość słuchania obrażających ją słów i policzkuje syna. Przestraszona Yolanda mówi siostrze, że teraz nic nie powstrzyma rozpadu ich rodziny. Octavia odpowiada, że musi działać szybko i planuje w pierwszej kolejności przekupić adwokata Fedory. Yolanda ostrzega ją, iż to będzie raczej niemożliwe. Diana kłóci się z Diegiem. Diego zarzuca jej, że spotkała się z Maxem oraz chce, by Pancho wszędzie z nią wychodził. Diana nie zgadza się i wychodzi z pokoju. W tym czasie Lala dzwoni do Diega, aby powiedzieć mu o spotkaniu Maxa z Dianą. Diego czyni wyrzuty żonie. Ona tłumaczy się, że spotkała Maximiliana przez przypadek. Diego zakazuje jej opuszczać dom. Andrés naciska na Déborę żądając pięciu tysięcy dolarów. Ona prosi, by dał jej kilka dni na zdobycie owej sumy, ale ten odmawia i chce dostać całość następnego dnia.

Odcinek 45

Larry rozmawia z matką na temat artykułu, jaki ukazał się w prasie. Choć nie wie do końca komu wierzyć, pociesza matkę oferując jej swoją pomoc w razie potrzeby. Maximiliano jest przygnębiony, bo Diana spodziewa się dziecka innego. Diego cieszy opublikowany materiał prasowy i mówi Dianie, że w końcu rodzina Irazábalów zapłaci za wyrządzone krzywdy. Ona jednak nie podziela jego radości i zdaje się nie rozumieć bólu, jaki sprawia mu świadomość, że wyda na świat dziecko Maximiliana. Lecz Diega jeszcze bardziej boli myśl, iż Diana jest z nim tylko z litości. Déborę drażni obojętność, z jaką odnosi się do niej Max. Yolanda pociesza ją tłumacząc jego zachowane problemami rodzinnymi. Maximiliano domaga się od matki, żeby zwróciła Gaviocie wszystko to, czego ją pozbawiła. Octavia odmawia albowiem uważa, że bez niej fabryka nie znaczyłaby tyle, ile znaczy teraz. Andrés chce od Débory pięć tysięcy dolarów w zamian za milczenie w sprawie jej prawdziwej tożsamości. Ona obiecuje zawiadomić go, jak tylko zdobędzie żądaną sumę. Maximiliano zjawia się nieproszony w domu Diany i nie chce z niego wyjść. Zjawia się Francisco i rzuca się z pięściami na gościa. Diego podsyca agresję brata. Z przejęcia Diana dostaje skurczy i jej poród zostaje przyspieszony o kilka dni. Max czym prędzej zawozi ją do szpitala. Ignacio zawiadamia Déborę, że jej ukochany mąż zjawił się z ciężarną Dianą w szpitalu i że ta ostatnia niebawem wyda na świat swoje dziecko. Caramelo na próżno próbuje przekonać Pancholona, by porzucił ryzykowne zajęcie i przystał na propozycję pracy w barze. Usłyszawszy o narodzinach dziecka Diany, Jorge składa Gaviocie gratulacje, że została babcią. Gaby jest tym zaskoczona i nie rozumie słów Jorge’a. Podczas porodu na sali może przebywać tylko jeden członek rodziny. Diana musi zdecydować między Diegiem, prawowitym mężem, a Maxem, biologicznym ojcem dziecka. Wybiera Diega.

Odcinek 46

Maximiliano musi opuścić salę porodową. Gaby pyta dlaczego Jorge nazwał syna Diany wnukiem Gavioty. Jorge odpowiada, że Gaviota tak bardzo kocha Dianę, że z pewnością pokocha jej syna tak, jakby był jej wnukiem. Prawdziwa Marfil jest już całkowicie wyleczona. Isabel nie może uwierzyć w to, że podopieczna tak szybko wróciła do sił. Marfil postanawia wreszcie zdemaskować podstępną siostrę. Wynajęty przez Isabel detektyw donosi, że właśnie w tej chwili odbywa się poród Diany. Marfil planuje rozpocząć swoją grę od porwania dziecka Diany i zrzucenia całej winy na Déborę. Kiedy ta ostatnia zostanie oskarżona i wtrącona do więzienia, prawdziwa Marfil ujawni się z cienia i oskarży oficjalnie swą bliźniaczą siostrę o uzurpację. Synek Diany przychodzi na świat. Débora z niecierpliwością czeka, aż Maximiliano wróci do domu, aby urządzić mu awanturę. Diego robi się zazdrosny o synka Diany. Nie może znieść widoku żony opiekującej się niemowlęciem, które spłodził inny. Brunie nie udaje się zdobyć sumy, jakiej zażyczył sobie Andrés. Débora wymyka się w nocy na spotkanie z mężem. Gdy ten się nie zjawia wpada w panikę, przekonana, iż Andrés zdradzi jej prawdziwą tożsamość. Marfil tymczasem zakrada się do szpitala i porywa dziecko Diany, pozwalając, by ta ujrzała jej twarz. Diana woła o pomoc. Gaviota biegnie za Marfil, która ostatecznie porzuca dziecko i ucieka. Jest zadowolona z tego, iż jej plan przebiegł pomyślnie. Gaby mówi babci, że ktoś próbował zgwałcić ją w szpitalu. Gaviota składa doniesienie na policji i w towarzystwie komisarzy zjawia się w domu Irazabálów, aby aresztować Déborę. Bruna prosi Maximiliana, by pomógł żonie. On odpowiada, że musi odpowiedzieć za swoje czyny. Przebudzona okrzykami Débory Octavia widzi z daleka Paco i Gaviotę. Ta ostatnia wykorzystuje okazję, aby powiedzieć rodzinie Irazábalów, że to początek ich końca.

Odcinek 47

Débora zostaje zatrzymana. Bruna usilnie błaga Maximiliana, by zapłacił kaucje za żonę, ale ten dalej odmawia udzielenia jakiejkolwiek pomocy. Największe wrażenie z zaistniałego incydentu wywarło na Octavii spotkanie z Paco, prawdziwym ojcem Paoli. Kobieta wyznaje Yolandzie, swojej siostrze, że to jej największy sekret i nie może go nikomu zdradzić, dopóki nie znajdzie sposobu na wyciagnięcia z niego korzyści. Gaby prosi babcię, by milczała w sprawie gwałtu, do którego na szczęście nie doszło, i nie wywoływała niepotrzebnego skandalu. Marfil świętuje powodzenie planu. Paola mówi Maximilianowi, że dziecko Diany może być jego, a nie Diega. Max nie daje wiary sugestiom siostry przekonany, iż Diana by go nie okłamała. Gaviota przekonuje Dianę, by pomogła jej upokorzyć Octavię podczas przyjęcia w posiadłości. Diego, usłyszawszy o tym, sprzeciwia się. Kike spotyka na plaży Pilar i wdaje się z nią w kłótnie. Kiedy Larry interweniuje, Kike nie omieszka poinformować go, że Pilar dokonała w Meksyku aborcji. Pilar wszystkiemu zaprzecza, ale Larry nie jest głupi i zamierza dociec prawdy. Maximiliano zabiera wszystkie swoje rzeczy z firmy. Zapytany przez matkę dlaczego to robi odpowiada, że nie firma nie należy do nich i powinno zwrócić ją Gaviocie. Octavia nie zamierza tak łatwo się poddać. Gaviota informuje Dianę, że jeszcze tego popołudnia zostanie wypisana ze szpitala. Gaby nie chce uczestniczyć w przyjęciu, do którego namawia ją Gaviota. Uważa bowiem, że plan zemsty zaczyna wymykać jej się z rąk, a Larry nie zasługuje na to, by go upokarzano. Maximiliano odwiedza Déborę w więzieniu. Ona prosi go, by wpłacił kaucję. Max odmawia i dodaje, że nie jest tą Marfil, którą poślubił, że przypomina ją tylko fizycznie. Débora obawia się, że Maximiliano zaczyna się czegoś domyślać. Andrés także odwiedza Déborę, lecz tylko po to, by domagać się obiecanej zapłaty. Bruna zamyka mu usta obdarowując go swoimi oszczędnościami. Adwokat Gavioty zjawia się u Octavii, aby przedstawić jej żądania swojej klientki. Octavia sprzeciwia się ich spełnieniu. Adwokat ostrzega ją, że w przeciwnym razie prasa znowu dostanie powód do oczernienia nazwiska Irazábal. Maximiliano idzie do szpitala, aby prosić Dianę o wybaczenie za to, czego dopuściła się Marfil. W tym momencie zjawia się Gaviota i pyta Dianę o powód obecności Maxa.

Odcinek 48

Gaviota gani Dianę za to, że pozwoliła Maximilianowi wejść do swojego pokoju. Andrés mówi Camili, iż Marfil (Débora) została zatrzymana za usiłowanie porwania dziecka Diany. Camila odwiedza Marfil (Déborę) w więzieniu. Bruna prosi Andresa, by pomógł jej zapłacić kaucję za Déborę. On odmawia. Gaviota obiecuje Dianie, że jak tylko odzyska posiadłość Irazábalów, ona i jej synek zamieszkają w nim. Diego sprzeciwia się temu – chce, żeby żona była przy nim i pyta Gaviotę o to, czego tak naprawdę chce od Diany i Gaby. Gaviota odpowiada, że wszystkiego dowie się w swoim czasie. Yolanda jest zaskoczona słysząc o pomyśle zorganizowania przyjęcia na cześć Gavioty i jej córek. Paola wypomina Francisowi, że poświęca jej za mało czasu, po czym wyznaje jak bardzo go kocha i próbuje zmusić do ślubu. Camila próbuje wykorzystać nieobecność żony Maximiliana i zjawia się w jego domu, by go uwieść. Max z marszu mówi jej, że kocha tylko Dianę. Bruna informuje Déborę o problemach w domu, o Octavii, która wścieka się, bo musi podporządkować się naciskom Gavioty. Paco pożycza Gaviocie pieniądze na kupno eleganckich sukien i pyta, czy on także może towarzyszyć im podczas przyjęcia. Gaviota przeprasza go, ale chce zjawić się sama w domu Irazábalów, aby udowodnić, iż świetnie radzi sobie sama i nie potrzebuje pomocy żadnego mężczyzny. Paola zwierza się René, że wyjdzie za Francisca. Diana sugeruje Gaviocie, by zaprosiła na uroczystość także inne osoby, które zostały skrzywdzone przez Irazábalów. Marfil odwiedza Déborę w więzieniu.

Odcinek 49

Po wizycie Marfil w więzieniu, Débora wie już, że wpadła w zastawioną pułapkę. Zmuszona przez sytuację błaga siostrę, by zapłaciła kaucję za jej wolność. Marfil odmawia. Octavia oznajmia rodzinie, że wyda przyjęcie na cześć Gavioty. Lala pociesza Caramelo po kłótni z Francisciem. Caramelo podejrzewa, że mąż zdradza ją z inną kobietą. Diana dzwoni do Kike i proponuje mu, by zjawił się na uroczystości jako partner Gaby. Paco czuje się skrzywdzony tym, że Gaviota nie chce go zabrać na przyjęcie. Yolanda i Larry wpłacają kaucję za Déborę. Kobieta czyni wyrzuty Maximilianowi, że nie pospieszył jej z pomocą. Emilio zaprasza Paolę na kolację, ale zostaje odrzucony. Débora przysięga Octavii, że nie porwała dziecka Diany. Marfil ma za złe Brunie, że sprzymierzyła się z Déborą. Reinosa informuje Gaviotę, iż Octavia przyjęła sporządzoną przez nie listę gości. Marfil zamierza wykorzystać przyjęcie w posiadłości Irazábalów, aby odzyskać należne jej miejsce. Nadchodzi długo oczekiwany wieczór. Przybywają pierwsi goście. Octavia nie potrafi ukryć niesmak upokorzenia. Maximiliano radzi matce, żeby choć trochę udawała. Camila widzi Marfil i Andresa całujących się w bibliotece. Gaviota, w towarzystwie Gaby i Diany, zjawia się na przyjęciu.

Odcinek 50

Wszyscy zaproszeni na przyjęcie goście są zaskoczeni pojawieniem się Fedory w towarzystwie Gaby i Diany, odmienionych, elegancko ubranych i umalowanych. Ich dotychczasowe wyobrażenie o pani adwokat, służącej i pielęgniarce w niczym nie pokrywa się z tym, co widzą teraz. Atmosfera podczas uroczystości jest trudna do zniesienia. Fedora zaczyna realizować swój plan zemsty: upokarza Irazábalów z pomocą Gaby i Diany, którym udaje się wzbudzić zazdrość w Larrym i Maximilianie. Camila odkrywa, że Marfil i Andrés byli kochankami i, że on wykorzystał jej powrót, aby ją szantażować. Diana stawia się Marfil (Déborze). Débora nie daje za wygraną i wdaje się w kłótnie z Dianą. Silvia także włącza się w sprzeczkę. Diana przypadkowo ściąga Silvii perukę z głowy. Wszyscy śmieją się z dziewczyny, która okazuje się być całkiem łysa.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


czwartek, 19 października 2017

Licznik odwiedzin:  79 960  

Słownik internetowy

O moim bloogu

streszczenia,ciekawostki,zdjęcia. Acorralada, Osaczona.

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 79960

Lubię to